Trīs Jehūda Berga grāmatas

Apgādā Zvaigzne ABC ir iznākušas trīs Jehūda Berga, ievērojamā Kabalas pētnieka, grāmatas „Kabala un mīlestība”, „Eņģeļu gudrība” un „Sapņu grāmata. Kā atrast ceļu tumsā”


    

Apgādā Zvaigzne ABC ir iznākušas trīs Jehūda Berga, ievērojamā Kabalas pētnieka, grāmatas „Kabala un mīlestība”, „Eņģeļu gudrība” un „Sapņu grāmata. Kā atrast ceļu tumsā”


Kabala un mīlestība


„Kabala un mīlestība”
Vārds “mīlestība” mūsdienās tiek lietots tik nepārdomāti, ka pilnībā ir zaudējis savu jēgu un nozīmi. Tas, ko esam iedomājušies un dēvējam par mīlestību, īstenībā ir kaut kas pavisam cits.
Kad divi cilvēki saprot, ko patiesībā nozīmē dzīve un mīlestība, viņi var palīdzēt viens otram pilnveidoties, atteikties no savām patmīlīgajām vajadzībām un koncentrēties uz dzīves galveno mērķi – uz sevis un pasaules pārveidošanu.
Kas ir mīlestība?
Ko īstenībā nozīmē mīlēt?
Kā atrast savu radniecīgo dvēseli?
Atbildes uz šiem jautājumiem jums sniegs rabīns Jehūda Bergs – Kabalas studiju centra vadītājs, bestsellera “Kabalas spēks” autors, cilvēks, kurš divus gadu tūkstošus slēpto kabalas gudrību ir padarījis sasniedzamu ikvienam.


 


Eņģeļu gudrība


Eņģeļu gudrība
Pamatojoties uz senās mācības – kabalas – atziņām, viens no ASV ietekmīgākajiem rabīniem Jehūda Bergs šajā grāmatā stāsta par eņģeļiem – enerģijas kopām, kas pastāv universā un būtiski ietekmē mūsu dzīvi. Saskaņā ar kabalas mācību daļa eņģeļu ir eksistējuši mūžam, un galvenie to vidū ir erceņģeļi (Mihaēls, Gabriēls, Uriēls un Rafaēls), nāves eņģeļi un sargeņģeļi. Ir arī nedēļas dienu, zodiaka un stihiju eņģeļi.
Kabala māca, ka tad, kad sākam apzināties eņģeļu eksistenci un viņu radīto enerģiju, varam izvēlēties, vai radīt prieku un gandarījumu savā dzīvē vai padoties apkārtējam haosam un krīzei. Pieslēdzoties neredzamajiem enerģijas avotiem, mēs spējam pieņemt dzīves vislielākos izaicinājumus un sekmēt savu garīgo pilnveidi. Kad eņģeļi mūs atbalsta un notiek pieslēgums Gaismai, viss vajadzīgais sāk parādīties mūsu dzīvē kā pēc burvju mājiena, turklāt tieši tobrīd, kad tas ir nepieciešams.
Iedomāsimies, ka eņģeļi ir kā logi uz Gaismas pasauli, un katrs sev pajautāsim: “Cik daudz dēmonu, kas bloķē Gaismu, ir manī? Cik daudz logu uz Gaismu esmu atvēris?” Lai palīdzētu mums atrast atbildes uz šiem jautājumiem, Jehūda Bergs grāmatā apraksta īpašu tehnoloģiju, kā izveidot tiešu saikni ar eņģeļiem meditācijas procesā. Autors norāda, ka kabalas atziņas par eņģeļiem var radīt īstu apvērsumu mūsu domāšanā un izkopt prasmi veiksmīgi spēlēt to spēli, ko dēvē par dzīvi.


 


Sapņu grāmataSapņu grāmata
Savā Technology for the Soul sērijas pirmajā grāmatā “Sapņu grāmata” starptautiski atzītais Kabalas pētnieks un vairāku bestselleru par Kabalu autors Jehūda Bergs atklāj gadsimtiem ilgi nezināmos sapņu tulkošanas noslēpumus.
Grāmatas lasītāji iepazīsies ar tūkstošiem gadu vecu sapņu tulkošanas sistēmu, kā arī apgūs iedarbīgas metodes, kā satikties radniecīgām dvēselēm, uzzināt par karjeras iespējām vai izvairīties no dažādām slimībām, uzlabot attiecības ar citiem cilvēkiem, kā apgūt spēju dziļāk ieskatīties savā būtībā, un daudzas citas lietas.
Sapņošana ir noslēpumains un fascinējošs process, kurā nedarbojas parastie nomoda stāvokļa likumi. Šī grāmata palīdzēs ceļot pa sapņu valstību, kur gūstamas atbildes uz daudziem dzīves jautājumiem. Grāmatas lasītāji uzzinās, kā dievišķajos nakts vēstījumos, kurus mēs saucam par sapņiem, iespējams atklāt savu likteni. “Sapņu grāmata” piedāvā metodes, ar kuru palīdzību var ietekmēt un pilnveidot savu dzīvi un gūt negaistošu prieku un piepildījumu.


 


Apgāds Zvaigzne ABC


11.11.2009

Komentāri: