Vai nekaunībai ir robežas?

Beslanas traģēdijas upuriem tiek izmaksātas kompensācijas no savāktajiem ziedojumiem.
Šodien Krievijas masu saziņas līdzekļus pāršalca vēsts, ka gaidot lielas naudas massas palielināšanos bēdu nomāktajā pilsētā no visas pasaules sabraukuši visdažādāko sektu pārstāvji. Acumirklī reaģējuši arī Grigorija Grabovoja cilvēki un piedāvā augšāmcelt mirušos bērnus par 39 tūkstošiem rubļu.

Beslanas traģēdijas upuriem tiek izmaksātas kompensācijas no savāktajiem ziedojumiem.
Šodien Krievijas masu saziņas līdzekļus pāršalca vēsts, ka gaidot lielas naudas massas palielināšanos bēdu nomāktajā pilsētā no visas pasaules sabraukuši visdažādāko sektu pārstāvji. Acumirklī reaģējuši arī Grigorija Grabovoja cilvēki un piedāvā augšāmcelt mirušos bērnus par 39 tūkstošiem rubļu.

Vēl septembrī Beslanā no rokas rokā gājušas kāda Grigorija Grabovoja grāmata “Augšāmcelšana mūžīgai dzīvei mūsu realitātē”. To izplatījušas viņa sekotājas.

Grabovojs ilgu laiku Krievijas sektu apkarotājiem bijis vienkāršs dziednieks-šarlatāns, kas dziedinājis attālināti jebkuru slimību. Tomēr šā gada vasarā viņš izplatījis paziņojumu, ka ir “Jēzus Kristus Otrā Atnākšana”. Kā pierādījumus savai dievišķai būtībai demonstrējis dažus it kā augšāmceltus cilvēkus.

Sava darba nopietnībai Grabovojs publicējis arī kaudzi ar dažādiem diplomiem. Kas dīvaini, lielākā tiesa diplomu iegūti 1998. gadā. Ārsta diploms patiesībā ir feldšera apliecība.

www.izvestia.ru
26.11.2004

Komentāri:

 :),  19:04:26 15.01.2005 
Laikam Undinei ari ir savs biznesa laucins dikti jasarga...

 ZYTO, mmuks@inbox.lv 17:01:55 14.01.2005 
Diivaini, es drusku paarshkjirstiiju to graamatu, godiigi sakot lielaakaa dalja ko vinjsh raksta ir patiesiiba(attiecinaams tikai uz okulto sfeeru, taas iespeejaam un izskaidrojumiem), bet vinjsh pats faktiski jau ir liikjis! Salasiijies graamateles un tagad teelos Dievu! Speeks varbuut vinjam arii ir, bet ne pietiekoshs, lai izdziivotu peec taadas izlekshanas. Buus arii vinjam Kastanjedas liktenis, it sevishkji, ka vinjsh okultaas zinaashanas tagad deklamee kaa 'Grabovoja maaciiba'!!! Manaas aciis lohs un nedomaaju, ka citiem magiem patiks, ka tagad vinjus saukaas par 'GG sekotaajiem', kaut arii daudziem vinjsh neko nenoziimee!!!

 guga, JanimT 18:29:08 17.12.2004 
Nu pavisam arii nee. Shiim lietaam nav itin nekaada sakara. Protams, ir cilveeki, kam pilniigi viss ir bizness. Mums tachu ir tik labs teiciens par taadiem cilveekiem - 'tas jau savu teevu un maati paardos...'

 JanisT,  14:40:01 13.12.2004 
Reliģija - tas ir bizness.

 bbb,  10:39:51 04.12.2004 
Zemaak Ludviks Kovaljskis - Montklaaras Valsts universitaate, matemaatikas zinaatnju departaments:
In unit 56 and 57 I shared what I read about con artists pretending to be scientists in America....
I had to carry out the official investigation. It revealed that Mr. Grabovoy never took part in tests of nuclear weapons in Semipalatinsk. Therefore, he did not test ‘a crystalline module’ there. At the same time, it was revealed that this ‘doctor of technical and phys-math. science’ has never defended any theses. In lists of the Italian Academy of Science, ‘academician’ Gravovoy was never mentioned. It is sad that the governmental Rossiyskaya Gazeta misled its readers; alas, not for the first time. . .

Krievijas ZA korespondeetaajloceklju listee taada uzvaarda arii nav - juus ikviens to varat pashi pamekleet Internetaa Krievijas ZA maajas lapaa - eksistee kaa anglju taa krievu versijas, un tur ir arii pilna shobriideejaa liste ar alfabeetisko mekleeshanu un arii pilns saraksts no pashiem pirmsaakumiem, taapat kaa Itaalijas ZA.

Njujorkas ZA loceklja nosaukums - to juus ikviens varat nopirkt, parasti cilveeki par 115$, studentiem laikam bija 60$ - taa ir gada maksa. Kaa rezultaatu juus dabuusiet pieeju pie shii Interneta resursa online biblioteekas un veel kaut kaadus bonusus, tas ir vienkaarshi parasts Interneta bizness.

 barometrs,  13:07:36 30.11.2004 
Cik gan var būt stulbi cilvēki kuri tic Grišam G???

 UNdīne,  10:33:33 29.11.2004 
nope, vienkaarshi mani smiidina centieni labot pasauli:))

 MiB, UNdīne 09:56:03 29.11.2004 
kas nospiež tavu sirdi? esi GG fane?

 AGD,  15:30:13 28.11.2004 
Karteejais viltus mesija. Mistiskaas speejas uzkacaajis un teelo sveeto.

 Onkologs,  09:29:14 27.11.2004 
Latvijā šī sekta'grabovojs' sāk arī izplesties kā vēzis novājinātā organismā!

 UNdīne,  16:25:01 26.11.2004 
UN???? patiesiibas mekleeshana mieru nedod??
gruuti, gan - pasuales laapiishana ir labaakaa izveele...