Zalkšu paradīze!

Vakar, 3. septembrī, pēc kurzemnieku uzaicinājuma kopā ar http://www.saulesjosta.lv/ apmeklējām interesantas vietas Kuldīgas un Talsu rajonā. Mums parādīja savdabīgu akmeni, uz kura virsmas var saskatīt Latvijas robežu kontūras un upes. Saistībā ar šo akmeni tika parādītas interesantas darbības ar svārstu un rīkstītēm.

 

Vakar, 3. septembrī, pēc kurzemnieku uzaicinājuma kopā ar http://www.saulesjosta.lv/ apmeklējām interesantas vietas Kuldīgas un Talsu rajonā. Mums parādīja savdabīgu akmeni, uz kura virsmas var saskatīt Latvijas robežu kontūras un upes. Saistībā ar šo akmeni tika parādītas interesantas darbības ar svārstu un rīkstītēm.


 


Kuldīgas rajonā atrodas izteikti enerģētiska vieta ar trijžuburu ozolu un Lielvārdes jostu. Baidoties no „spiritiķu masu uzlidojumiem” ozola vieta netiek atklāta.


 


 


Šīs abas vietas apsargā zalkši. Sīkāk par Kurzemes apmeklējumu ar video pielikumu varēs iepazīties drīzumā http://www.saulesjosta.lv/!


04.09.2005

Komentāri:

 Sibilla, sibill@inbox.lv 12:03:46 14.09.2005 
Vietas ar stipru enerģētiku vienkārši liek cilvēkam justies savādāk- vai patīkamāk un kopumā labāk,
vai sliktāk, pat šausmīgi slikti- viss ir atkarīgs no enerģijas, kuru izstaro dotā vieta. To nespētu
sajust tikai pilnīgs cirvis. Atzīstieties- jūs visi zināt vietas, kuras jums vienkārši patīk vai
vienkārši nepatīk- bez racionāla izskaidrojuma.

 Sfinksa , Diablo 22:19:18 06.09.2005 
Tu atkal esi viens no cilvēkiem (pārējie jau to sajutīs, kuri tie ir) , kuri respektē citu viedokļus un taktiski izsaki savējo, īsi un kodolīgi, neaizvainojot citus. Ar to arī viss izteikts!:)))) Lai saprastos dvēseliskajā līmenī, vārdus nevajag daudz.:))))

 Sfinksa, Jonai 21:52:43 06.09.2005 
Labvakariņ Jona! Man Tavas domas liekas tuvākas, laikam tāpēc, ka mums sapratne vairāk caur sirsniņu dota, nevis caur prātu. :)))) BAUŠĻI patiesi ir mūsu sirdīs un tos apzināmies caur mūsu sirdsapziņu. Zināšanas nāk no ārpuses, jo kādi jau ir dalījušies savā personiskajā pieredzē daudzu gs.garumā, un mācējuši sajūtas un atklāsmes uz papīra izklāstīt vārdos, kurus nevaram paši tik ātri un precīzi noformulēt.:)

 iglali, iglali@apollo.lv 13:44:13 06.09.2005 
Metode te ir viena,tātad,vai visi ekspedicijas dalībnieki pēc gajiena pa Kurzemes minēto nostūri,ir pie labas veselības,jo šoruden -2005. īpaši ir uzliesmojis 'sēņu sindroms' ,hm, dīvaina saslimšana,ko izraisa mikozie organismi-sīksēnītes, kas varētu būt pat kādā sakarā ar to mistiku eksperimentu ziņā,kura tika (tiek?) īstenota Kosmosā uz MZP (satelītu tīkla) caur 'Mir' slepenajiem psihotronajiem un vakumsēņu ieročiem līdz ar to,jā,... Pāvilostas trijstūrī atkal parādījušies sēņu apļi (ведьменные круги-krievu val.).

Kas ir Pāvilostas 'trijstūris' ?

Tas ir ar Bermudu trijstūrim līdzīgiem anomaliem (fenomenu) datiem,kuri norādī ne vien uz citplanētiešiem jeb 'marsiešiem',bet akcenti jaliek arī uz iekšplanētas Zemei eksistenci ar savām dīvainībām (poltergeistu),no kurienes tiek visdažādākajā veidā vadīta un virzīta Zemeslodes darbība un Civilizācijas attīstība uz mieru un saticību,jā,un kas atrodas starp Liepāju-Ventspili-Kuldīgu.

Virsotne minētajam Pāvilostas trijstūrim ir... Kuldīga jebkurā ziņā,meklējiet pēc vistingrākajiem kritērijiem,iesaistiet kaut vai specdienestus no ASV vai Ķīnas (ĶTR),lai tie caur saviem satelītiem pafotografē teiksim infrasarkano staru (enerģiju) vai ultravioleto (fāzeru-jonizācijas) spektrā utml.,tad Pokaiņi ka Visuma centrs galīgi nobālēs un izplēnēs ...uzreiz.

Providence.
Kuldīga neatgriezeniski veidojas par finansu 'galvaspilsētu' priekš Kurzemes kā ... agrāras valsts,jā,nav jau vēl pagaidām uz doto dienu nekāda valsts statusa,kā arī Liepājas,Ventspils utt. rajoniem nav arī pavalstu statusa,bet process ir labvelīgs ar to,ka reāli notiek municipalizācija,sakusies prefekturizācija un prefektūru izveide ne vien šeit,bet arī Zemgalē un citviet.

Atklājums.
Rīga aug neatgriezeniski arīdzan iepriekš minētai tendencei līdzi un pakāpeniski atsakās no LR galvaspilsētas ambīcijam, protams,veidodamās par Finansu galvaspilsētu pat priekš Baltijas,ne vien LR,pēc līdzības Frankfurtei,jā,par galvaspilsētu cenšas palikt ... Jelgava.

Tendence.
Minētais Kuldīgas gadījums (akmens pēc LR ģīmja un līdzības) itkā norāda, ka viss ir laicīgs un irstošs utml.,ka Kurzeme kļūst par ekoloģiskās lauksaimniecības (agraritātes) centru Zemeslodei,par centru priekš Baltijas tad katrā gadījumā,kad notiks Kaļiņingradas inkorporācija iekš Lietuvas,bet Pāvilostas trijstūrī tiks izveidots ofšors,kura 3 stūri atbalstās uz robežakmeņiem 3 pilsētu: Liepājas, Ventspils un Kuldīgas centrā,padarot tās par minetā ZELTENES OFŠORA pavadonēm,satelītpilsētām.

Jautājums.
Varbūt minētais akmens pie Kuldīgas ir 'mistiskais' jeb sakrālais robežakmens,viens no 3,tas būtu patiesi leģendārs risinājums un nenovēršams 'e-mistika.lv' ieguldījums,caur šo e-publikāciju te,priekš Zemeslodes ģeopolitisko krīžu pozitīva atrisinājuma,kaut gan uz doto brīdi šķiet šis Akmens kā kaut kas absolūti necils un nezināms,bet varbūt tas ir tikai klusums pirms vētras ?

Ierosinājums.
Mistiķiem iesaku pagaidām nenogurt ar Kuldīgas 'robežakmeni',bet paklusēt,pavērot un nodarboties ar ko citu tā,lai jebkurā brīdi atkal varētu 'pieslēgties' šim darba tematam gan nākotnes paredzējumu gan citu prognožu dēļ,lai neizraisītu lieku kašķi un blamāžu sev.

Jautājums.
Uztvēru telepātisku Man adresētu jautājumu par to,kas būs tie spēki,kuri vadīs Kaļiņingradas apgabala inkorporāciju iekš Lietuvas teritorijas:atbildu secīgi tik to,ko jau zinu un par ko nav ne mazāko šaubu,t.i.,varbūt ir tā,ka daudzas darbības notiek zemapziņas (mutuālā) datu līmenī,bet izšķiroša samierinošā loma būs tieši Putinam V.V.,kurš neapšaubāmi pēc savas prezidentūras beigām Krievijā,nodarbosies g.k. ar kaļiņingradiesu zonu un perifēriju,Kaļiņingrada uz šodienu ir tāda kā 'ofšorzona'' priekš Eiropas,principā,BENELUXa terora un beneluksiešu teroristisko sapņu īstenošanas pret Latviju.

 Jona, Girts, Diablo 11:46:29 05.09.2005 
Nedomāju, ka par to būtu īpaši šķēpi laužami.
Protams, ka BAUŠĻI ir mūsu sirdīs. Bet ZINĀŠANAS pamatā tomēr nāk no ārpuses, es nevaru tā augstprātīgi atmest visu tikai tāpēc, ka tas nav pateikts tieši man. Tad man būtu jāatmet gandrīz viss (sk. tēmu par cilvēka radošo sākotni, ko jau izrunājām).
Veselīga skepse gan arī lieti noder. :)

 Girts Jonai,  11:31:26 05.09.2005 
Zini, varbūt tas skanēs dikti ķecerīgi - es gan neticu. Es tikai pieņemu zināšanai, ka ir tāds viedoklis.

Mēs atkal nonākam pie izredzētības kategorijas un - vai šī izredzētība ir tik svarīga? Ko tās esamība/neesamība maina katra cilvēka paškopšanas nozīmībā?

Katra piedzīvotais garīgais atklājums - jā, tas patiesi ir nozīmīgi. Pārējais, manuprāt, ir tāda kā pseido sevis mierināšana.

 Diablo, Jona 11:25:55 05.09.2005 
Radītājs atrodams mūsu sirdīs (ne jau burtiski)... Jāprot tik klausīties.

 Jona, Diablo  11:23:53 05.09.2005 
Visi apustuļi un pravieši ir starpnieki. Kamēr mēs neesam tāda līmenī, katram atsevišķi Radītājs laikam nediktēs. ;)

 303, 303@inbox.lv 11:09:30 05.09.2005 
Sen jau vinji tur mocaas ar to gaismas bremzeeshanu. Salaspilii arii nodarbojas ar gravitaacijas experimentiem kas ir daudz interesantaaki. Tomeer daudziem vienkaarshi vajag tikt vallaa no siikaam kaiteem, ko iespeejams vareetu izdariit arii kaadaas iipashaas zemes vietaas. Un taa doma bij taada ka taa tuukstuushbalsiigaa muldeeshana bez reaaliem pieraadiijumiem ir sajaukusi gaisu taa ka maz neliekas :))

 Diablo, Jona 11:08:40 05.09.2005 
Labāk tici Radītājam, tam, kurš visu radījis un vada. Tad nevajadzēs starpniekus.

 Jona, Sfinksa 11:05:48 05.09.2005 
Visuma ass... :) Es ticu cilvēkiem. Ticu Ērikam Delperam, piemēram, par viņu jau rakstīju. Kā redzi, līdzīga rakstura ziņas nāk arī no citiem avotiem.
Kas attiecas uz rakstnieci Astrīdu Beināri, viņu respektē Andrejs Eglītis, bet padomu kā lielai garīgai autoritātei lūdz pat kardināls J.Pujats...

 Toms, 303@inbox.lv 10:47:46 05.09.2005 
Luudzu:-)))
http://www.apollo.lv/portal/articles/54687

 303, 303@inbox.lv 10:44:32 05.09.2005 
Ha , man tik vislaik patiik shii trakoti smiekliigaa ciinja starp taa sauktajiem spiritikiem un nespiritikiem. Ar ko ta tie nespiritikji taadi labaaki par spiritikjiem :))))
Pashlaik neesu konstateejis ne no vienas nometnes kaadus reaalus pieraadiijumus, ka taa vai cita vieta ir energeetiska. Ja shaadas te vietas iedarbojas uz fizisko kermeni, tad to var noteikti izmeeriit ... luudzu , lielie plaapaataaji , dodiet tautai kaadu rakstu arii apveltiitu ar logisku domaashanu un reaaliem experimentiem.

 RV, Sfinksa 07:07:54 05.09.2005 
Tu vari izmerit dveeseles dziljumu?:-)))Aprakstiit dveseles sastaavu?:-)))
Personiigi es nejuutu energeetiskaas vietas. Lai cik nesmu meginajis ar riikstiitem un svarstiem njemties,rezultats ir nulle, tas pats ar meditaciju arii:-((((
Tomer ir daudz vairaak cilveku kuri juut shiis energijas un man nav pamats apshaubit vinju staastiito. Jo tad jau es varu apshaubiit visu ko es sava aprobezhotiibaa nesaprotu un nejuutu..

 Sfinksa, RV 23:22:33 04.09.2005 
Kas ir tas kritērijs, kurš nosaka, ka kāda vieta ir enerģētiski aktīva???? Kādās kategorijās to var izmērī???

 Sfinksa, RV 22:44:32 04.09.2005 
Nevis labiem cilvēkiem patīk zalkši, bet zalkši mīt pie labiem cilvēkiem. Viņi ir tie, kuri izvēlas, kur dzīvot.:)))) Viņi taču nav pieradināmi!!!!:)

 Sfinksa, Jonai 22:40:52 04.09.2005 
Tu arī tam tici, ka atkal Latvija ir tas enerģētiskais centrs??? Ka tā visuma ass iet caur Latviju un mainīs civilizācijas vēsturi????:)))

 RV, Jona 19:18:00 04.09.2005 
Visiem labiem cilveekiem zalkshi patiik:-)))

 Jona,  15:27:24 04.09.2005 
Nu, Latvijas UFOlogu vadītājs V. Paramonovs saka, ka Rīga, Latvija ir tā vieta, kur šobrīd izšķiras visas civilizācijas liktenis... Galvenā problēma esot radīt uzvedības modeli, lai cits citu netraucētu.
L-jas kontūra ģeogrāfijas kartē līdzinās ausij – tā esot viena no mūsu planētas ausīm. L-jas uzdevums esot saņemt informāciju par to, kā turpmāk tiks veidota mūsu civilizācija...


Mūsu visnotaļ neordinārā, 'ārpus visiem rāmjiem' rakstniece A. Beināre (bērnībā zibens sasperta, tagad – gaišredzīga, gaišdzirdīga):

- Jūs pierakstījāt virkni Annas (A.Notkena, ar kuru A.B. kontaktējas) pareģojumu...

- Daži no tiem ir ārkārtīgi zīmīgi. Latvijā viss ies krustu šķērsu līdz 2037.gadam, kad nāks milzu pavērsiens, Rīga kļūs ārkārtīgi bagāta. Marijas Magdalēnas baznīca kļūs varenāka par Aglonu – tajā vietā, kur sēž Viņa Ekselence bīskaps Jānis Cakuls, izlauzīsies strauts ar svētīto ūdeni; baznīcā parādīsies Dievmāte, un Anna dziedās. Jaunais Dievmātes klosteris būs Siguldā, netālu no Barona pieminekļa. Bet maza pilsētiņa pie Daugava ies bojā plūdos.

- Kādu redzat Latvijas nākotni?

- Ļoti gaišu! Rīga būs milzīgs Baltijas centrs, ekonomika pieaugs, un arī politiskos mērgļus vienreiz piespiedīs pie sienas, jo tas, ko izdarīja valdošās partijas, apzogot tautu pliku un nabagu, ir tik milzīgs grēks, ka nevienam no šiem cilvēkiem nebūt laimes!
Jā, būs smagi gadi. Visvairāk jau uzspiestās, pazemojošās nabadzības dēļ. Taču mūsu tauta ir sīksta, un, par spīti pēdējā gadsimta laikā apzināti iznīcinātajam vīriešu genofondam un draudošajai globalizācijai, to iznīcināt neizdosies. Galvenais – sargāt valodu un ģimeni, jo jau Himlers savulaik teica – lai iznīcinātu tautu, vispirms jāiznīcina ģimene.Man jau patīk... gan šie pareģojumi, gan zalkšu ķēniņi ar saulīti galvvidū! :)
Patīk arī virziens, kurā iet šīs lapas veidotāji! :))